مزاد نت تركيا اكبر موقع اعلانات في تركيا
أهلا وسهلا بكم في مزادنت تركيا

Bireysel Üyelik Paketleri

Bireysel Üyelik Paketleri

Ortadoğu’nun en büyük pazar yerlerinden biri olan ve tüm dünyadan alıcı ve satıcıları buluşturan Mezadnet’e üye olmak için bir şirketinizin olmasına gerek yok. Kurumsal bir işletmeniz olmasa bile Mezadnet’e bireysel olarak üyelik açabilir ve platformu kullanmaya başlayabilirsiniz. Mezadnet üzerinden alım – satım yapabilmek için resmî olarak ticaret yapma yetkisine, yani bir vergi levhasına sahip olmanıza gerek yoktur. Ticaretçi sıfatı bulunmayan üyelere “bireysel üye” adı verilir ve bu üyeler, söz konusu platformun izin ve şartları dahilinde belirlenen tüm avantajlardan yararlanabilirler.

Türkiye’deki ticari işlemler için geçerli olan Türk Ticaret Kanunu, bazı kısıtlamalar dahilinde vergi levhası olmayan bireysel üyelere de satış yapma hakkı tanır. Türk Ticaret Kanunu’nda belirtilen yükümlülükleri yerine getiren bireysel üyeler, eylemlerini ticarete dökmedikleri sürece ürün satışı yapma hakkına sahiptirler. Ayrıca bireysel üyelerin -yine kanundaki şartlar dahilinde- fatura kesme zorunluluğu da yoktur. Bir işletmeye sahip olmamanıza rağmen ürün satmak istiyorsanız, Mezadnet bireysel üyelik sayesinde bu mümkündür.

Nasıl Bireysel Üye Olunur?

Mezadnet, oldukça geniş bir ağa sahip olan bir pazar yeridir. Buna rağmen kurumsal kimliğe sahip olmayan bireysel üyeler de platformu kullanabilirler. Hizmetlerden yararlanmak için Mezadnet.net üzerinden üyelik oluşturulmalıdır. Son derece basit ve hızlı olan üyelik işlemi, aynı zamanda ücretsizdir. Gerekli bilgileri (ad, soyad, mail adresi, şifre vb.) ilgili kısımlara yazarak üye olabilir, e-posta aktivasyonunda sonra hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bireysel üye olarak özel hizmet ve kampanyalardan yararlanabilir, satıcılar ile iletişime geçebilir, satıcıların mağaza ve ürünlerini inceleyebilir, ilan ve reklam verebilir, satış yapabilirsiniz. Mezadnet’te bireysel olarak satış yapabilmek için bireysel üyelik paketi satın almalısınız.

Mezadnet’te 3 farklı bireysel üyelik paketi mevcuttur. Bronz Paket 5 ilan, 2 kategori ve 15 fotoğraf limitine sahipken Gümüş Paket 10 ilan, 5 kategori, 20 fotoğraf limitine sahiptir. En avantajlı paket olan Platin Paket ise 30 ilan, 10 kategori ve 20 fotoğraf limitine sahiptir. Tüm paketlerde 7/24 teknik destek mevcutken sadece Platin Paket’te “Anında Onay” hizmeti mevcuttur.