مزاد نت تركيا اكبر موقع اعلانات في تركيا
أهلا وسهلا بكم في مزادنت تركيا

شروط استخدام التوربو

Doping Satın Alma Şartları

Mezadnet doping uygulaması, reklam etkisi yaratan ve ürün satışlarını artıran bir uygulamadır. Mezadnet doping uygulaması ile size özel avantajlardan yararlanabilir, kârınızı yükseltebilirsiniz. Doping uygulamasına özel alanlarda ürününüz ön plana çıkar, daha çok müşteriye ulaşır ve potansiyel müşteriler reel müşterilere dönüşür. Küçük ücretlerle hem marka değerinizi artırmak hem de büyük kazançlar elde etmek için doping satın alabilirsiniz.

Mezadnet Doping Çeşitleri

Doping uygulamalarından farklı kategoriler ve farklı süreler için, farklı hizmetler alarak yararlanabilirsiniz. Her uygulamanın, sürenin ve kategorinin kendine özel ücreti vardır. Doping çeşitleri şu şekildedir:

  • Ana Sayfa Vitrini: Mezadnet ana sayfasını her gün binlerce kişi ziyaret eder. Ürünlerinizi ana sayfada sergileyerek daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.
  • Kategori Vitrini: Ürününüzün daha spesifik bir kitleye ulaşmasını istiyorsanız, kategori vitrini dopingi alabilirsiniz. Böylece ilgili kategoriye giren müşteri, ilk sizin ürünlerinizi görür.
  • Fotoğraf: Fotoğraflı ilanların fotoğrafsızlara göre çok daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır. Ürününüzün fotoğrafının arama sonuçlarında da çıkmasını istiyorsanız, fotoğraf dopingi tam size göre.
  • Üst Sıra: Kullanıcılar bir ürün aradıklarında, karşılarına pek çok satıcı çıkar. Ve zamanla yeni eklenen ürünler olacağı için sizin ilanınız alt sıralarda kalır. Ürününüzün her zaman üst sırada kalmasını ve ilk tercih olmasını istiyorsanız, üst sıra dopingi alabilirsiniz.
  • Güncelleme: Ürününüzü satmak için ilan verdiğinizde, ilan tarihiniz görünür. İlan tarihi eski olan ürünlerin ise satışı gün geçtikçe azalır. Ürünlerinizin her zaman güncel ve satışta olduğunu, güncelleme dopingi ile gösterebilirsiniz.
  • Renkli Çerçeve: İlanlarınızın daha dikkat çekici olmasını istiyorsanız renkli çerçeve ve kalın yazı gibi dopingler alabilirsiniz.
  • Fiyatı Düşenler: Mezadnet kullanıcılarına özel indirimler yaptığınızda müşterilerinizi bundan haberdar etmek için fiyatı düşenler dopingi alabilir, ürününüzü bu kategoride sergileyebilirsiniz.

Mezadnet Doping Fiyatları

Mezadnet üzerindeki dopingli ürün ve ilanlar, dopingsizlere göre daha fazla kullanıcıya ulaşır ve daha fazla satılır. Mezadnet’in bu avantajlarından yararlanmak ise oldukça ekonomiktir. Hizmet verdiğiniz kategoride, ihtiyacınız kadar doping satın alabilirsiniz. Mezadnet doping ücretleri aşağıdaki gibidir.